Ці знаки Зодіаку знають, що таке вічне кохання

Якщо ці знаки Зодіаку кохають, то це назавжди.

Лев. Дивлячись на цей знак, ніхто не може подумати, що він здатний на настільки сильні почуття. Так, Лев може підкорювати серця, зав’язувати інтрижки і тішити своє самолюбство. Завжди в центрі уваги, він намагається відповідати своєму статусу.

Повідомляє maximum.fm.

Однак, Лев віддасть все за посмішку другої половини, поруч з нею він перетвориться на ніжне ласкаве кошеня. Тільки на публіці, він ніколи не покаже справжніх емоцій, продовжуючи грати звичну роль.

Діва. Вона холодна і неприступна, часто загадкова. Підкорити її серце не просто. Цей знак ніколи не буде будувати відносини просто так, для галочки. Її почуття народжується не відразу, воно поступово зростає, міцніє. І в момент, коли Діва усвідомлює – прийшла любов, мир її звужується до розмірів однієї-єдиної людини. На перших етапах, вона може цього не показувати, вести себе досить стримано. Може навіть відштовхувати людину, додаючи собі страждань. Робить вона це скоріше несвідомо, боячись почуттів.

Ці знаки Зодіаку знають, що таке вічне кохання - фото 257216

Ці знаки Зодіаку знають, що таке вічне кохання

Рак. Він живе емоціями. Навіть короткий, нічого не значущий роман для Рака не проходить безслідно. Він дбайливо зберігає в пам’яті все, як хороші, так і негативні спогади. Його почуття надійно заховані в глибині душі, і навіть найближчі люди не підозрюють, яка пожежа ховається за зовні спокійним і усміхненим Раком. Але, ці всі емоції тьмяніють у порівнянні зі справжнім почуттям.

 

В тему

Discussion about this post