Цей фрукт допоможе зміцнити здоров’я серця

Про користь ківі можна розповідати нескінченно: він поєднує в собі занадто багато переваг, серед яких незабутній смак і джерело вітамінів.

Багато хто вже просто не уявляє своє щоденне меню без цього плоду: додають ківі і в йогурт на сніданок, і в живильний освіжаючий смузі на перекус, і навіть до салату.

Повідомляє maximum.fm.

До корисних властивостей ківі також можно віднести:

Покращує травлення. М’якоть ківі містить особливий фермент, що відповідає за розщеплення білків і сприяє кращому перетравленню їжі. За ефективністю ківі може посперечатися з бромелайн – ферментом, який визначив популярність ананаса як дієтичного фрукта.

Нормалізує кров’яний тиск. У ківі міститься багато калію, який допомагає привести в норму кров’яний тиск. Особливо корисний цей фрукт буде тим, у кого тиск значно вищий за норму: норвезькі вчені прийшли до висновку, що ківі сприяє зниженню кров’яного тиску.

Захищає структуру ДНК. Дослідження показали, що унікальне поєднання антиоксидантів в ківі допомагає захистити молекули ДНК від окислення різними мутагенами і, як наслідок, перешкоджає розвитку онкологічних захворювань.

Цей фрукт допоможе зміцнить здоров'я серця  - фото 257210

Цей фрукт допоможе зміцнить здоров’я серця

Зміцнює імунітет. Один плід ківі містить денну норму вітаміну С, який в поєднанні з найпотужнішими антиоксидантними властивостями цього фрукта зміцнює нашу імунну систему і робить організм стійким до захворювань.

Стежить за вашою вагою. Ківі – продукт з низьким глікемічним індексом і високою кількістю клітковини: це означає, що він не викличе різкий стрибок в крові інсуліну – гормону, що накопичує жир і зайву вагу.

Стежить за шкірою. Ківі незамінний для тих, хто стежить за своїм зовнішнім виглядом: цей фрукт містить в собі колосально високу кількість вітаміну Е. Він захищає клітини шкіри від старіння, тонізує її і робить загальну омолоджуючу дію.
https://maximum.fm/novini_t2

В тему

Discussion about this post