Що прочитати влітку: топ-5 улюблених книг зірок

Читання допомагає найкраще розслабитися і є дієвим способом, ніж прослуховування музики та інше. Разом з цим, деякі знаменитості розповіли про свої улюблені книжки, з якими рекомендуємо ознайомитися.

Про це повідомляє Harper’s Bazaar.

Вікторія Бекхем рекомендує прочитати роман «Убити пересмішника» / «To Kill a Mockingbird», Харпер Лі.

«Це улюблена книга Вікторії, дуже сильний твір. Ми назвали дочку на честь автора», – зазначає чоловік Вікторії Девід Бекхем.

вікторія бекхем кижка вбити пересмішника

Натомість, Лана Дель Рей розповіла, що часто слухає аудіокниги і радить мотиваційну прозу «Думай і багатій» / «Think and Grow Rich», Наполеон Хілл.

лана дель рей книга

 

Роман «Літній круїз» / «Summer Crossing», Труман Капоте. За словами Скарлетт Йоханссон, яка у захваті від прочитання цієї книги зазначає, що йдеться «про двох людей, які шалено закохалися один в одного з першого погляду».

скарлетт йоханссон книги

Повість «Вище крокви, будівничі» / «Raise High the Roof Beam, Carpenters», Джером Девід Селінджер.

Мені так подобається сарказм Селінджера і то, як він описує суспільство того часу. Не думаю, що в американській літературі коли-небудь було щось схоже,
– розповідає Дженніфер Лоуренс.

дженніфер лоуренс книги

Джеймс Франко рекомендує книгу «Коли я вмирала» / «As I Lay Dying», Вільям Фолкнер. За його словами, книжка складається з маленьких, пов’язаних між собою епізодів.

«Мені подобається спостерігати за розвитком внутрішніх переживань героїв, а прийом множинної перспективи надихає мене, коли потрібно готуватися до нових ролей», – підкреслює він.

джеймс франко
Усі фото – Harper’s Bazaar

В тему

Discussion about this post