Поради, які допоможуть уникнути похмілля зранку

Якщо вихідні вдалися на славу – потрібно потурбуватися про свій організм. До вашої уваги кілька порад, які допоможуть уникнути негативних наслідків після бурхливого вікенду.

Повідомляє maximum.fm.

Почнемо зі статистики: дані свідчать про те, що 75% людей хоча б раз пропускали роботу через похмілля. Алкоголь виводить з організму воду, і токсини починають накопичуватися в шлунково-кишковому тракті та печінці. Тому, щоб на ранок не виникло інтоксикації, чергуйте келих спиртного напою зі склянкою води.

Завдайте удар вітамінами. Похмілля – не лише виводить з організму воду, а й стає причиною окислювальних і запальних процесів. Перед вечіркою випийте журавлиновий морс, гранатовий сік або з’їжте трохи винограду. Також алкоголь можна поєднувати з червоним м’ясом. До слова, можна з’їсти салат, заправлений оливковою олією, адже вона обмежить всмоктування алкоголю в стінки шлунка. Крім того, зранку можна випити апельсиновий фреш або з’їсти кілька скибочок лимону, щоб поновити вітамін С в організмі.

Перед застіллям з'їжте страву, заправлену оливковою олією - фото 256038

Перед застіллям з’їжте страву, заправлену оливковою олією / dinne

Цікаво, що під час випивки не варто курити. Науковці запевняють, що цей процес збільшує ризик і тяжкість похмілля.

Ну і не варто забувати про самі напої. Віддавайте перевагу світлим алкогольним напоям. Побутує думка, що джин і горілка менше впливають на появу токсинів у організмі, ніж віскі та ром.

 

В тему

Discussion about this post