Названі найкорисніші для здоров’я властивості буряка

Якщо ви ще не почали активно їсти буряк, то саме час зробити це.

Цей овоч володіє феноменальним набором корисних поживних властивостей, і особливо допомагає він жертвам гіпертонії.

Повідомляє maximum.fm.

Якщо складати список корисних для здоров’я овочів, то буряк точно буде займати в ньому одне з перших місць. Він насичений природними нітратами, які розширюють кровоносні судини. А це знижує артеріальний тиск і допомагає переносити насичену киснем кров до мозку і м’язів.

Буряк чудово підходить людям, практикуючим регулярні фізичні навантаження. Британські дослідники з’ясували, що буряковий сік рятує від м’язового болю, пов’язаного зі старанними тренуваннями. Ще одне дослідження продемонструвало, що цей сік підвищує серцево-судинну ефективність. Наприклад, футболісти, які вживають концентрований буряковий сік, бігають швидше, при цьому зберігаючи стабільним ритм серцебиття.

Названі найкорисніші для здоров'я властивості буряка - фото 254858

Плюс до всього, червоний колір буряка приховує в собі ще одну потужну властивість. Цей колір пояснюється впливом пігменту бетаїна, який є найважливішим антиоксидантом. Основна функція антиоксидантів: боротьба з вільними радикалами і зменшення рівня запалень. Саме запальні процеси пов’язані з численними хронічними недугами, включаючи серцево-судинні захворювання і навіть пухлини.

 

В тему

Discussion about this post