Науковці розповіли, чому не варто працювати на вихідних

Іноді буває так, що повноцінно відпочити ми не можемо не лише під час вихідних, а й – відпустки. Що ж ми робимо не так?

Повідомляє maximum.fm.

Психолог з клініки Сент-Луїса Хелен Фрідман заявляє: «Для багатьох людей страх стає мотивацією. Страх відстати в роботі; страх, що вас замінять; страх не виконати доручене завдання на 100%». У результаті з’являється синдром професійного вигорання, стрес і депресія.

Тішить, що експерти поділилися кількома хитрощами, які допоможуть повноцінно відпочити під час вихідних або відпустки.

Забуваємо про роботу!

Вимикайте всі телефони, повідомлення та push-сповіщення з додатків. Попередьте своє керівництво, що ви будете поза зоною досяжності, щоб на вас не покладалися. Психологи стверджують, що це потрібно зробити для того, щоб дати своєму організму повністю відпочити.

Забудьте про роботу - фото 257566

Забудьте про роботу / pxhere

День лінощів

Це день, коли ви можете займатися лише тим, що найбільше хочеться та подобається. Щоправда, для цього потрібно попередньо підготуватися. Також не варто забути про те, що необхідно повністю звільнити себе від усіляких робочих і побутових проблем, щоб почати ранок з заняття, яке ви відкладали.

День лінощів - фото 257567

День лінощів / pxhere

День для себе

Передовсім, спробуйте якомога менше переживати. Будь-які переживання негативно впливають на самопочуття та ваше натхнення. Прийміть душ, сходіть до спортзалу, відпочиньте з друзями в бані. Робіть все, що принесе корить і вам, і вашому тілу.
https://maximum.fm/novini_t2

В тему

Discussion about this post