Маловідомі властивості аґрусу, корисні для здоров’я

Для приготування заготівель на зиму експерти рекомендують збирати урожай аґрусу за 3-4 тижні до повного дозрівання.

Повідомляє maximum.fm.

Щоб насолодитися смаком аґрусу, він повинен бути зібраний дозрілим. Тоді ягода буде солодкою і м’якою. А твердий і кислуватий агрус краще використовувати для приготування компотів, варення, джемів і інших літніх заготівель.

Аґрус є одним з продуктів, включених до аюрведичної системи харчування. Про які властивості агрусу ви могли не знати?

Зміцнює імунітет і омолоджує організм зсередини. Вся справа в тому, що ця ягода збагачена вітаміном С і безліччю інших речовин, які благотворно впливають на здоров’я. Попереджає розвиток анемії і підвищує рівень гемоглобіну в крові, тому що містить достатню кількість заліза.

Перешкоджає облисінню. Для догляду за волоссям можна використовувати свіжу м’якоть аґрусу або його ефірну олію. Піклується про очі і зберігає зір. У аґрусі є каротин, який вважається головним засобом від втрати зору і поширених захворювань очей. Медики радять готувати смузі з аґрусу кожен день під час сезону його дозрівання.

Маловідомі властивості аґрусу, корисні для здоров'я  - фото 255132

Маловідомі властивості аґрусу, корисні для здоров’я

Допомагає засвоюватися кальцію, а тому дуже корисний для кісток, зубів і нігтів. Є болезаспокійливим засобом при періодичних болях, наприклад, у жінок. Очищає судини від ліпопротеїдів низької щільності і надлишкової кількості глюкози, за рахунок чого попереджає розвиток цукрового діабету та інших хронічних захворювань.

 

В тему

Discussion about this post