Facebook почне ставити відеорекламу в Messenger

Тепер Facebook вирішив зайти ще далі. З наступного понеділка, 26 червня, в додатку Messenger для iOS і Android з’явиться відеореклама, причому з автоматичним відтворенням.

Повідомляє maximum.fm.

Мільйони користувачів вже поступово звикли до самого факту наявності реклами в додатку Messenger, який представляє доступ до сервісу обміну повідомленнями Facebook на смартфонах і планшетах. Але тепер ця реклама стане більш нав’язливою.

Крім статичної реклами з’явиться і відеореклама, причому з автоматичним відтворенням. Експерти відзначають, що це цілком логічний хід для Facebook, оскільки компанія поступово вичерпує простір для розміщення реклами в основному додатку.

Facebook почне ставити відеорекламу в Messenger - фото 256715

Facebook почне ставити відеорекламу в Messenger

Експерти також відзначають, що користувачі в свій час досить агресивно сприйняли появу відеореклами в додатку Facebook, в результаті галасу компанія була змушена додати в меню пункт відключення автоматичного відтворення відео.

Поки невідомо, чи буде цей пункт спочатку вбудований в Messenger, коли буде випущено оновлення з підтримкою відеореклами.

За словами Стефаноса Лукакоса, який відповідає за рекламу в Messenger, компанія має намір здійснювати моніторинг реакції користувачів. Лукакос стверджує, що поява статичної реклами в месенджері ніяк не відбилася на активності користувачів. «З відео може бути інакше, але ми все ж віримо в те, що все буде добре», – заявив Лукакос.

 

В тему

Discussion about this post