Міжнародний день друзів. П’ять найкращих фільмів про справжню дружбу

Сьогодні, 9 червня, у світі відзначають Міжнародний день друзів.

Це свято встановлене для того, щоб, незалежно від життєвих обставин, ми зателефонували старим-добрим друзям і нагадали їм, які вони для нас важливі та цінні.

Сподіваємося, що у вас є люди, на яких можна покластися і які ніколи не підведуть. Їх може бути небагато, а може це тільки один найкращий і вірний друг. Головне — щоб ця людина була близькою по духу.

Привітайте своїх друзів і запропонуйте зібратися галасливою компанією, щоб поділитися хорошими новинами і згадати приємні та яскраві моменти, пережиті разом.

У День друзів НВ STYLE представляє добірку з п’яти захоплюючих, смішних і зворушливих фільмів про справжню дружбу.

1 + 1/Недоторканні

(трагікомедія, 2011)

Дуже щирий, душевний і теплий фільм про справжню дружбу, заснований на реальних подіях. Картина розповідає про успішного аристократа Філіпа, який в результаті нещасного випадку опиняється в інвалідному кріслі і наймає в якості помічника чорношкірого колишнього злочинця Дрісса. В останнього абсолютно немає ніяких манер, та й працювати він не хоче. Але між такими різними людьми зав’язується міцна дружба, яка змінює життя обох.

Достукатися до небес

(трагікомедія, драма, 1997)

Двоє молодих, але смертельно хворих людей зустрічаються в лікарні в одній палаті. Випадково хлопці знаходять текілу, розпивають її і з’ясовують, що один з них ніколи не бачив моря. З цього починається втеча і дивовижна остання пригода героїв.

Леон

(драма, кримінальний бойовик, 1994)

Ця картина режисера Люка Бессона вже стала культовою. Історія дружби найманого вбивці і дівчинки-підлітка з неблагополучної сім’ї назавжди залишиться в серцях багатьох глядачів. За сюжетом фільму професійний кілер Леон живе відлюдницьким життям і виконує замовлення від мафіозо на ім’я Тоні. Але одного разу він зустрічає дівчинку Матильду і стає для неї і найкращим другом, і батьком.

Хатіко: Вірний друг

(драма, 2009)

Справжня дружба можлива не тільки між людьми, але й між людиною і твариною. Картина Хатіко — одночасно і зворушливе, і глибоко сумне кіно про те, що ніхто в цьому світі не буде так віддано і безкорисливо любити і чекати людину, як собака. Переглядаючи фільм, неможливо стримувати сльози.

Один день

(мелодрама, 2011)

Один день — це історія міцної дружби двох молодих випускників Декстера та Емми, яка може перерости в щось більше, але протягом більше 20 років так і залишається дружбою. У кожного своя доля, своя робота і сім’я, але ні Емма, ні Декстер не відчувають себе по-справжньому щасливими. Але в один день вони все-таки зізнаються одне одному в коханні, проте через два роки Емма гине. Фільм показує глядачеві, що навіть пам’ять про найкращого друга допомагає людині продовжувати жити, любити і рухатися далі.

В тему

Discussion about this post