У нічних потягах будуть годувати: замовлення навіть он-лайн і з телефону

Акціонерна державна компанія «Укрзалізниця» з 18 червня запустить послугу повноцінного харчування в деяких пасажирських поїздах, які курсують в нічний час.

Про це повідомив виконувач обов‘язків голови держкомпанії Євген Кравцов під час презентації послуги 12 червня, передає «Радіо Свобода«.

Презентація пройшла на першій платформі Центрального залізничного вокзалу у Києві.

 

«На окремих маршрутах під час подорожі пасажирам буде доступний повноцінний сніданок і гарячий обід, зокрема перші і другі страви», – сказав Кравцов.

Оплатити послугу можна буде як готівкою, так і банківською картою.

 

Тестування розпочнеться в поїздах №81 Київ – Ужгород, №104 Київ – Маріуполь, №7 Київ – Івано-Франківськ, №749 Київ – Івано-Франківськ.

Кравцов написав у Facebook: «Замість борщу поки гаспачо, але є ще 2 види перших страв, смачні обіди та натуральні чаї і кава».

«Спробував нове меню з повноцінного гарячого харчування, яке запроваджуємо для своїх пасажирів. За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода, відтепер можна обирати їжу на власний смак», – похвалився він.

 

Керівник «Укрзалізниці» продемонстрував меню.

 

«Що важливо – придбати ланч-бокси можна буде вже при онлайн-покупці квитка. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій з меню», – зазначив Кравцов.

«Замовлення можна оформити на пасажирське місце по телефону, через офіціанта-стюарда або безпосередньо в спеціально обладнаному сервісному купе», – додав він.

 

Кравцов зазначив, що меню буде залежати від сезонності.

«Ще плануємо додати і українських страв. Асортимент відповідає найвищим стандартам, а укаковка буде підлягати повторній переробці», – наголосив він.

 

«Поки пасажирам будемо видавати спеціальний запитальник, в якому чекаємо ваші об‘єктивні відповіді про новий сервіс», – додав керівник УЗ.

У травні «Укрзалізниця» запровадила єдину ціну на всі напої в поїздах далекого сполучення – 8 гривень.

В тему

Discussion about this post