Terrasoft запрошує на Форум бізнес- та IT-лідерів

21 червня в StereoPlaza відбудеться Форум бізнес- та IT-лідерів — подія про найкращі практики, ідеї та технології, що допомагають гнучко керувати процесами компанії та прискорюють трансформацію бізнесу. Детальна програма заходу вже доступна на сайті Форуму.

В рамках події 25 експертів провідних організацій поділяться досвідом в трьох тематичних потоках: Бізнес, Технології та Академія.

На учасників чекають доповіді про підходи та інструменти, що покращують взаємодію з клієнтами і допомагають швидко реагувати на виклики ринку, а також тренінги та майстер-класи з оптимізації процесів маркетингу, продажів та клієнтського сервісу. Крім того, на Форумі виступлять спеціальні гості — тріумфатори Зимових Олімпійських ігор 2018.

Форум бізнес- та IT-лідерів 2018 — це унікальна територія для бізнес-спілкування: 2000 учасників зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів та партнерів. Також на заході буде працювати експозона, де можна буде ознайомитися з продуктами та рішеннями у сфері BPM та CRM.

Реєструйтеся, участь безкоштовна!

ОРГАНІЗАТОР ФОРУМУ

КомпаніяTerrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами таCRM, з офісами в семи країнах та більше ніж 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих та середніх компаній використовують bpm’online для оптимізації та прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продуктиbpm’online включенідо Магічних КвадрантівGartnerта лідирують уForresterWave. МісіяTerrasoft — допомагати компаніям прискорюватися!

В тему

Discussion about this post