На Мадагаскарі чоловік оселив вдома 10 тисяч рідкісних черепах

Черепах виявили по жахливому запаху. Владі Мадагаскару надійшло повідомлення про дивний сморід, що виходить від одного з двоповерхових будинків. Вони насторожилися і вирішили перевірити причину смороду, але коли представники місцевого екологічного агентства разом з поліцейськими прибули з перевіркою, то були ошелешені побаченим.

Про це повідомив «Zoo Бізнес«.

Обидва поверхи були забиті променистими черепахами різного розміру, які перебували у власних випорожненнях. Тварини розташовувалися настільки щільно, що не могли рухатися.

Будинок, у якому перебували черпахи
Будинок, у якому перебували черпахи

Всього нарахували близько 10 тисяч змучених тварин. 180 черепах були мертві, тижнем пізніше в ветклініці від інфекцій і зневоднення померли ще 574 малюка.

Черепахи у будинку
Черепахи у будинку

Черепахи у будинку
Черепахи у будинку

Черепахи у будинку
Черепахи у будинку

Поліція вже затримала трьох підозрюваних. Одного громадянина затримали в той момент, коли він закопував за будинком мертвих тварин. Але експерти вважають, що тут замішаний цілий злочинний синдикат. Звільнених черепах поки вирішили не випускати на волю, так у них буде більше шансів вижити. Зараз волонтери будують для тварин притулки і допомагають з лікуванням.

Читайте також: У київському зоопарку показали реакцію тварин на перший весняний дощ: веселе відео

Вивозити променистих черепах з острова Мадагаскар строго заборонено. Європейський союз і ще 182 країни підписали договір, згідно з яким заборонено торгівлю цими плазунами. Браконьєри полюють за тваринами через їх красу – візерунок у вигляді жовтих зірок на панцирі. Тому кількість променистих черепах стрімко скорочується.

Промениста черепаха – це рідкісний вид, який живе тільки на острові Мадагаскар. Раніше її відловлювали у великій кількості через її смачне м’ясо. Це спричинило значне зменшення ареалу променистої черепахи й занесення її до Червоної Книги. Тривалість життя 40—60 років.

https://24tv.ua/mizhnarodni_novini_tag1121

В тему

Discussion about this post