Людмила Демченко: «Зараз ми повинні зробити все, щоб підняти рівень податкової культури в Україні»

РАДНИК ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ СПРАВИ ПЕРШОГО РАНГУ, НАЧАЛЬНИК ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У М. КИЄВІ.
ЛЮДМИЛА ДЕМЧЕНКО:
«ЗАРАЗ МИ ПОВИННІ ЗРОБИТИ ВСЕ,
ЩОБ ПІДНЯТИ РІВЕНЬ ПОДАТКОВОЇ КУЛЬТУРИ В УКРАЇНІ»

макет журнала итог11 16.04_9_0

– За останній час столичне фіскальне управління запровадило значну кількість нововведень.
Як особисто Ви оцінюєте результати роботи ГУ ДФС України у м. Києві?
– Оцінювати роботу держустанови в цілому доволі складна задача, і тільки ґрунтовний комплексний аналіз кожного з напрямків діяльності за певними показниками вказує на ефективність роботи або її відсутність.В Державній фіскальній службі головним показником ефективності роботи завжди був і є рівень надходжень податків і зборів до бюджету, в тому числі рівень добровільної сплати податків. Саме цей маркер і дозволяє нам оцінювати професійні якості колективу столичних податківців та рівень довіри платників до головного управління. В нашому випадку рівень добровільної сплати податків, зборів та платежів до бюджетів усіх рівнів перевищує 97%, і лише 3% – це фіскальна складова. Звісно, такий позитивний показник на перший погляд свідчить про високий рівень податкової свідомості платників, але за цим стоїть велика роз’яснювальна робота, поліпшення сервісної складової, запровадження програмних продуктів та, перш за все, зміна підходів у роботі й особливо у ставленні до платників. Якщо казати мовою сухих цифр, то платники податків міста Києва тільки за 8 місяців 2017 року перерахували до Зведеного бюджету 40 мільярдів 809 мільйонів гривень. Серед найбільш знакових новацій у діяльності столичного управління ДФС є запровадження Офісу (на сьогодні Департаменту) Аудиту, розбудова каналів комунікацій з платниками податків, реорганізація ДПІ у районах міста Києва – розмежування сервісної складової діяльності, яка залишилась на районному рівні, та всіх фіскальних функцій, які були передані на рівень міста.
Як безпосередній та активний учасник реформування роботи ГУ ДФС у м. Києві хочу зазначити, що це дійсно кардинальні зміни. Проте необхідно і надалі поліпшувати показники роботи і укріплю-вати довіру платників!

– У Вас дуже активний спосіб життя. Ви ведете насичену професійну діяльність не лише як керівник ГУ ДФС Києва, а і як професіонал у сфері податкової справи. Яким Ви бачите майбутнє фіскальних органів?
– З приводу професійного рівня: дійсно, його необхідно постійно вдосконалювати. У столичному управлінні ДФС проводиться велика кількість тренінгів, навчань та практикумів. Це й інформа-ційні технології, й світова практика оподаткування, й особистісне та професійне самовдосконалення. Дуже хочеться, щоб фіскальна служба у підсумку всіх перевтілень трансформувалась у сучасний сервісний орган та досягла своєї головної стратегічної мети: щоб сумлінний платник не знав свого податкового інспектора та спілкувався з ДФС виключно в цифровому форматі. По перше, це максимально знизить корупційні ризики, а по-друге, підвищить неупереджене ставлення та сприятиме прискоренню обміну інформацією.
Вже сьогодні запроваджується значна кількість електронних сервісів, які дозволяють отримувати ті чи інші довідки, перевіряти сплату податків, дізнаватись, чи є заборгованість зі сплати податків. У 2018 році має повноцінно запрацювати Електронний кабінет платника – цифровий сервіс від ДФС, який покликаний вивести рівень обслуговування на якісно новий. Передбачається, що з повноцінною роботою цифрових елементів комунікацій ДФС стане повноцінним партнером для платників і бізнесу.
Іншими словами, майбутнє фіскальної служби я бачу саме в тотальній інформатизації з викори-станням розумних програмних продуктів.

– При звучанні слів «податки» чи «податківець» в українців виникають, здебільшого, неприємні асоціації. Як Ви вважаєте, чи можливо змінити думку суспільства про сучасний образ працівника фіскальної служби?
– Відношення до податкового інспектора та податків взагалі в усіх країнах світу завжди було неод-нозначним. Мало хто з великою симпатією відгукується стосовно цієї професії, але необхідність її беззаперечна, що підтверджено багатовіковою історією. Держава не може існувати без податків та без професіоналів у цій справі. Жителів економічно розвинених країн з дитин-ства переконують в тому, що сплата податків – це громадянський обов’язок, не менш важливий, ніж готовність стати на захист рідної країни. Ухилення від оподаткування засуджується суспільством одностайно. Навіть улюбленці публіки – актори, шоумени, співаки, спортсмени – миттєво втрачають прихильників, якщо прихо-вують свої статки. Отже, закордонна податкова служба має у своєму арсеналі не лише методики та технології, але й потужну ідеологічну підтримку. Ми знаємо багато прикладів, коли у судовому порядку порушників засуджують, а покарання в таких випадках неминуче.
Зараз ми повинні зробити все, щоб підняти рівень податкової культури в Україні. Можливо, пересічному громадянину і не потрібно знати всі тонкощі оподаткування, але він повинен бути впевненим, що може звернутися до фіскального органу і отримати необхідне роз’яснення. Ми цього прагнемо.
Як я вже казала, наразі ДФС Києва проходить шлях змін та реорганізації. На рівні Головного управління створено уніфіковані підрозділи за кожним напрямом роботи. Податкові інспекції на районному рівні виконують сьогодні виключно сервісну функцію. Виокремлення сервісу із загальної роботи фіскальної служби та делегування всіх інших функцій на міський рівень проходило доволі нелегко. Але сподіваюсь, платник не відчув незручностей, враховуючи те, що оптимізація фіскальної служби містить ряд позитивних моментів: по-перше, значне зменшення контрольних заходів, по-друге, зменшення кількості запитів на суб’єкта господарювання, по-третє, заощадження платником податків свого часу на контакти з фіскальною службою. Тобто процеси, які відбуваються в ДФС столиці, направлені не тільки на зростання рівня податкової культури платників податків, а і на зростання якості їх обслуговування, якості професійної підготовки наших працівників та оперативного доведення актуальної інформації, яка необхідна навіть тому ж пересічному громадянину. Ми постійно проводимо навчання з підвищення кваліфікації співробітників, запрошуємо на роботу енергійну та талановиту молодь, зустрічаємося з представниками бізнесу та громадськості. Наша робота та позиція досить активна і, сподіваюсь, вже дає результати.

«ПРАГНУ, ЩОБ РЕФОРМИ В ДЕРЖАВІ БУЛИ ДІЄВИМИ, ЩОБ УКРАЇНА СТАЛА
ПРОВІДНОЮ КРАЇНОЮ СВІТУ З МІЦНОЮ ЕКОНОМІКОЮ ТА ЗАМОЖНИМИ ГРОМАДЯНАМИ»

– Про Вас відгукуються як про спокійного, розсудливого, урівноваженого керівника.
Ви не панікуєте, а намагаєтесь оперативно проаналізувати ситуацію та знайти вірне рішення будь-якої задачі. Що це? Риса характеру чи кропітка робота над собою?

макет журнала итог11 16.04_8_0
– Звісно, робота над собою. Окрім мене, до самовдосконалення та особистісного розвитку прагне й увесь колектив ГУ ДФС у м. Києві. Ми намагаємось поповнювати свої знання та розвивати вміння, охочі до нового та відкриті до співпраці.
На мою думку, якщо ти зранку хочеш досягти своєї цілі більше, ніж спати, – це вже 51 % успіху. Інші 49 % – це саморозвиток та неодмінно досвід.
І мені, і моїм колегам щодня доводиться приймати багато рішень, за які ми несемо персональну відповідальність. З одного боку, це виснажує, з іншого – загартовує, бо іноді у зв’язку з браком часу рішення маємо приймати дуже швидко, і вони не можуть бути поспішними або спонтанними, хоча не можливо виключити помилку в 100% випадках. До того ж постійно змінюється навколишня дійсність, що потребує від нас гнучкості в процесі вибору рішення. Тому, щоб приймати вірні рішення, необхідно вчитися обмірковувати свої кроки, дослухатись до колег, аналізувати ситуації та планувати кожен свій крок, робити висновки з помилок та залишатися оптимістами. Й звичайно, все в основному залежить від набутого досвіду людини.
– Не секрет, що за активним та успішним керівником завжди стоїть команда однодумців. Яким повинен бути керівник ГУ ДФС у м. Києві?
– Колектив фіскального відомства столиці – злагоджена система, і очолити його для мене свого часу було справжнім викликом. Керувати таким апаратом зовсім не просто. Необхідно бути відповідальним і за свої рішення, і за дії команди, адже ми – одне ціле, і права схибити нема. Важливо бути сильним та непохитним в деяких робочих питаннях, водночас потрібно бути гнучким та людяним, адже колектив, команда – це люди, в яких також важливо підтримувати прагнення росту та заохочувати розвиток. Колеги мають знати, що вони можуть висловлювати свої думки, пропонувати різні, можливо, зовсім альтернативні варіанти вирішення будь-яких питань і що вони завжди будуть почуті. Я ціную в людях ініціативність. Коли до мене приходять співробітники і викладають своє бачення ситуації та демонструють готовність діяти, я щаслива. Мені радісно, що моя команда спроможна не лише генерувати корисні ідеї, а й має потенціал для їх втілення. В такі хвилини зароджуються почуття сили та натхнення, які й особисто мене надихають, спонукають до рішучих дій: робити те, що до цього моменту було не під силу, те, що не робив ніхто, і при цьому не відчувати невпевненості.
А ще дуже приємно відчувати підтримку та відгук від колективу і знати, що за тобою люди, яким не байдуже подальша доля служби. Мене оточують справжні професіонали. На сьогодні я впевнено можу сказати, що моя команда найкраща, і я вдячна кожному співробітнику.

– Вам подобається Ваша робота?
– Робота у моєму житті – невіддільна частина, це те, що робить його ритмічним, збалансованим, цікавим. Дуже вдячна долі, що маю можливість працювати у фіскальній службі та долучатись до змін, які роблять цю службу краще.
– Чи є у Вас політичні амбіції?
– Поки що є велике бажання працювати для втілення змін на краще. Звісно, є певні цілі, до яких я йду, проте розповідати про них поки не на часі.

– Чого Ви прагнете?
– Прагну, щоб реформи в державі були дієвими, щоб Україна стала провідною країною світу з міцною економікою та заможними громадянами. Щодо себе, то, скоріш за все, – успіхів на професійній ниві, гармонії с оточуючим світом, розвитку.

– Як зробити країну процвітаючою?
– Якби це було простим запитанням, то ми б так не прагнули до скоріших реформ. Проте у будь якому випадку потрібно активно працювати та бути готовими до змін!

Редакція People IN

В тему

Discussion about this post