Комітет Ради затвердив закон про створення Антикорупційного суду

Комітет Верховної Ради з питань правової політики затвердив законопроект про створення Антикорупційного суду для передачі його до розгляду у другому читанні.

За відповідне рішення члени комітету проголосували у понеділок.

У той же комітет не визначився щодо двох положень законопроекту, у тому числі щодо ключового з них — права вето міжнародних експертів  щодо кандидатів на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

«Ми поговорили зі спікером Верховної Ради і Андрій Володимирович (Парубій —  ред.) запропонував, щоб комітет виніс ці два питання за дужки і передав законопроект у сесійну залу. Але паралельно продовжаться консультації щодо узгодження цих питань», — сказав «Українській правді» голова комітету Руслан Князевич.

Він також повідомив, що у понеділок ввечері спікер Андрій Парубій матиме скайп-конференцію з представниками МВФ та Венеціанської комісії, де вони спробують узгодити дві непогоджені правки.

Раніше повідомлялося, що переговори спікера Верховної Ради Андрія Парубія з представниками Венеціанської комісії та авторами законопроекту про Антикорупційний суд пройшли конструктивно і в найближчі дні закон обговорять з представниками МВФ.

В тему

Discussion about this post