Як музика впливає на вибір їжі в ресторані

Вчені зі Швеції та США з’ясували, що гучність музики в кафе і ресторанах може впливати на те, які страви замовлять відвідувачі. Чим голоснішим було звуковий супровід, тим більше людей вибирали висококалорійні та шкідливі страви – солодощі та червоне м’ясо.

Дослідники провели експеримент в одному з кафе Стокгольма. Вчені опитали працівників кафе про те, який рівень гучності фонової музики вони вважають найбільш прийнятним. З’ясувалося, що комфортний діапазон знаходиться між гучністю в 50 і 75 децибелів: перший показник приблизно дорівнює гучності розмови, другий – максимальному шуму пральної машини.

Протягом тижня вчені провели два експерименти: у середу в кафе програвали фонову музику на гучності в 55 децибелів, в п’ятницю – 70 децибелів. При цьому працівники кафе вмикали один і той же плейлист з поп-пісень, джазу і блюзу. Всі страви меню вчені розділили на корисні (салати та сендвічі з куркою), шкідливі (сендвічі з червоним м’ясом і тістечка) і нейтральні (чай і кава без добавок).

У «тихий» день корисні страви вибрали 32% відвідувачів, а шкідливі – 42%, нейтральні напої замовили 26%. Протягом «гучного» дня корисну їжу замовляли 25% людей, шкідливу вибрали 52%, а напоями обмежилися 23%.

Потім вчені провели лабораторний психологічний експеримент, перед яким двом групам учасників включали класичну музику на гучності 50 і 70 децибелів, а третя (контрольна) група очікувала початку досліду в тиші.

Як музика впливає на вибір їжі в ресторані - фото 251119

Добровольці пройшли «відволікаюче» опитування про своє навчання, потім їх запитали, яку страву вони б хотіли з’їсти зараз – фруктовий салат або шматок шоколадного торта. У групі, яка слухала тиху музику, фрукти вибрали 86%, а в «гучній» групі – лише 56%.

Цікаво, що люди, які чекали експерименту в тиші, розділилися приблизно порівну. Автори праці вважають, що тиха фонова музика впливає розслабляюче, допомагаючи вибирати більш здорову їжу.

 

В тему

Discussion about this post