Ці знаки Зодіаку отримують максимум жіночої уваги

Поки одні чоловіки ходять на курси пікапа, інші – буквально купаються в жіночій увазі.

Лев

Левам життєво необхідно бути в центрі уваги. Якщо в компанії є чоловік, народжений під цим знаком, весь інтерес представниць протилежної статі направлений в його бік. Володар яскраво виражених лідерських якостей завжди стежить за своїм зовнішнім виглядом, іскрометно жартує і веде себе по-джентельменськи. Часто ввічливість і галантність Лева сприймаються жінками як флірт, тому навколо нього завжди багато прихильниць.

Водолій

Водолій відкритий для спілкування. Будучи допитливим інтелектуалом, він вміє підтримати будь-яку розмову і зачаровує своєю харизмою. Йому навіть не треба спеціально щось робити, щоб підкорити будь-яку вподобану даму. Як правило, типові Водолії приділяють багато часу соціальним мережам, де поповнюють число підписниць, небайдужих до їх персони.

Ці знаки Зодіаку отримують максимум жіночої уваги  - фото 247778

Ці знаки Зодіаку отримують максимум жіночої уваги

Близнюки

Чоловіки-Близнюки рано починають розуміти, що жінки люблять вухами. Саме в цьому криється секрет їх популярності у представниць протилежної статі. Не останню роль відіграють комунікабельність і чудове почуття гумору. Людина, народжена під цим знаком, вміє справити перше враження і западає в душу вже після першого побачення.

 

В тему

Discussion about this post