Ілона Маска попросили удосконалити Tesla Roadster

У середині жовтня минулого року Ілон Маск представив електричний гіперкар Tesla Roadster зі знімним дахом, часом розгону до «сотні» в 1,9 секунди, максимальною швидкістю 400 км/год, запасом ходу 1000 км і цінником 200 тисяч доларів США.

Весь цей список параметрів виглядає разюче, проте знайшлися люди, яких зацікавила конструкція даху.

В описі електрокара на офіційному сайті дослівно сказано «легкий скляний дах можна прибрати до багажника, щоб отримати можливість покататися на відкритому повітрі в кабріолеті». Ґрунтуючись на цій фразі, а також фотографіях моделі, де добре видно кілька пазів на дузі безпеки за передніми сидіннями, користувачі зробили висновок, що дах доведеться знімати та встановлювати вручну.

Tesla Roadster - фото 245817

Хтось вважає, що ручні операції для електромобіля вартістю 200 тисяч доларів – це занадто, а хтось просто вирішив уточнити в самого Ілона Маска, в якому саме форматі буде випущений Tesla Roadster – Targa Top (ручний спосіб) або Hard Top Convertible (автоматичний спосіб), при якому дахом буде керувати окремий механізм, а водієві буде достатньо лише натиснути кнопку в салоні, щоб зняти та прибрати його до багажника або ж повернути назад на місце.

Найсміливішим виявився Toby Turner, який не просто уточнив, а чемно попросив Ілона Маска зробити гіперкар у форматі «хардтопу». Й Ілон відповів позитивно:

Як Ілон Маск відреагував на прохання - фото 245816

Як Ілон Маск відреагував на прохання / скріншот

При цьому виникає відразу кілька питань. Чи буде ця опція входити в стандартне оснащення або за неї потрібно буде доплатити окремо, як саме буде працювати механізм.

Нагадаємо, що однозначну відповідь на це питання ми отримаємо не раніше 2020 року, коли має стартувати серійне виробництво Tesla Roadster. Заявку на модель можна залишити, внісши депозит в $ 50 тисяч, перша тисяча екземплярів буде випущена в лімітованій версії Founder’s Series за ціною $ 250 тис., базова вартість моделі складе $ 200 тис.
https://maximum.fm/novina_t2

В тему

Discussion about this post