Американка народила дитину за урокам на YouTube

Громадянка США Тіа Фрімен народила дитину в номері турецького готелю. 22-річна дівчина керувалася порадами виключно з WikiHow і YouTube. Про це вона розповіла в Twitter.

Про вагітність майбутня мати нікому не розповідала. Фрімен планувала відвідати друга в Німеччині. В аеропорту Стамбула у неї була запланована пересадка на інший рейс, але несподівано почалися перейми.

До пологів, як дівчині здавалося, було ще далеко, а води не відходили. До турецьких лікарів американка не зверталася. Вона була впевнена, що не зможе розмовляти з медиками рідною англійською мовою. В результаті Тіа почала шукати поради в мережі.

Дівчина вирішила прочитати спеціалізовані матеріали на порталі WikiHow. Тіа Фрімен вивчила статті про перерізання пуповини, а потім подивилася кілька роликів на YouTube. Американка почала дотримуватися всіх інструкцій. Після п’яти-шести зусиль дитина з’явилася на світ. Вона погодувала новонародженого сина грудьми і лягла спати.

На наступний день дівчина відправилася в консульство США, де подала заяву на отримання свідоцтва про народження дитини. Медики запевнили молоду матір, що вони з сином абсолютно здорові.

В тему

Discussion about this post