Холодницький і Ситник прийшли у Раду разом: Конфлікту нема

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький і директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник прийшли до Верховної Ради разом і кажуть, що конфлікту між їхніми відомствами немає.

Про це вони заявили з трибуни парламенту 4 квітня, куди їх викликали через справу Холодницького.

Зайшовши до зали, директор НАБУ і керівник САП сіли разом, а в своїх звітах перед парламентом посилалися один на одного.

«Ми сьогодні присутні для інформування про стан боротьби з корупцією двома нашими правоохоронними органами – САП і НАБУ. Уже 2,5 роки ми працюємо у цьому напрямку і досягли значних результатів. Більше, думаю, Артем Сергійович  (Ситник – ред.) доповнить мій виступ – він має більше статистичних даних сьогодні», — сказав Холодницький.

Він також додав, що багато хто хоче, щоб були звільнені і він, і Ситник.

«Багато хто хоче, щоб крісла ці звільнилися. Багато для цього робиться, але процес боротьби з корупцією запущений, він іде», — сказав Холодницький.

У свою чергу Ситник сказав, що жодного конфлікту між НАБУ і САП немає.

«Створення антикорупційної прокуратури фактично врятувало НАБУ від нагляду ГПУ. Ми – парламент і команда НАБУ – створили дійсно незалежний, аполітичний орган, який зараз працює ефективно», — сказав Ситник.

Він додав, що є провадження щодо Холодницького, але конфлікту немає.

«Ніякого конфлікту між НАБУ і САП немає. Є певне кримінальне провадження, є певні матеріали, які передані до компетентних органів. Якщо це стосується кримінального кодексу – то до ГПУ, дисциплінарного провадження – до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Не потрібно спекулювати на цьому процесі. Нема ніякого конфлікту», — сказав директор НАБУ.

Ситник додав, що сьогодні «детективи НАБУ і прокурори САП працюють у штатному режимі».

В тему

Discussion about this post