Google додала в Gmail корисні функції

Компанія Google змінила веб-версію свого безкоштовного поштового сервісу Gmail. Про це прес-служба інтернет-гіганта повідомила на своєму офіційному блозі.

Щоб включити нові функції, потрібно зайти в «Налаштування» і вибрати «Спробувати новий Gmail». Правда, не всім користувачам ця опція поки доступна.

Розробники розширили можливості папки «Вхідні». З’явилася нова кнопка Snooze, за допомогою якої можна відкласти прочитання листів на тоді, коли це зручно користувачеві. Обрані повідомлення з’являться в скринці саме в зазначений проміжок часу. Пункти «Архівувати», «Видалити» – залишилися.

Gmail Convergence_Consumer_Image 1

При наведенні курсора на приєднані до листа файли – наприклад, фотографії – їх можна буде відразу ж побачити. Немає необхідності заходити у весь ланцюжок повідомлень.

У пошті з’явилися нагадування про те, як і коли потрібно відповісти або якось по-іншому відреагувати на отримані листи.

Для того, щоб справлятися з потоком кореспонденції швидше, Google додала функцію «Розумні відповіді». Gmail тепер зможе проаналізувати отримані листи і запропонувати готовий текст на зразок «Добре, домовилися» або «Давайте так і зробимо».

Gmail Convergence_Consumer_Image 3

«Календар» не потрібно запускати в новій вкладці – тепер його можна відкрити в бічному вікні.

У разі, якщо отриманий лист несе потенційну загрозу, Google попередить користувача про це з пропозицією відразу ж видалити його.

Для пересилання важливої інформації – наприклад, податкових накладних – можна вибрати особливий захищений режим. В цьому випадку завантажити, скопіювати або переслати такий лист буде неможливо. Є також можливість виставити час, після закінчення якого подібне повідомлення видалиться.

В тему

Discussion about this post