Буковину заполонили тисячі тюльпанів та туристів (ФОТО)

Кілька тисяч туристів з усіх регіонів України та навіть з-за кордону прибули в неділю на фестиваль тюльпанів, що проходить у селі Мамаївці на Буковині.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«До нас цього року приїхали гості не лише з нашої області, тут є туристи і зі сходу, і з півдня, і з Києва багато. Також прибули й іноземні туристи, які залюбки роблять селфі на фоні наших тюльпанів», – зазначив один з учасників фестивалю, власник буковинського тюльпанового поля Олександр Стратійчук.

У програмі фестивалю — виставки, презентація виробів декоративно-прикладного мистецтва, народних промислів, частування та розваги. Вхід на фестиваль безкоштовний.

Тюльпанове поле, розташоване поруч із місцем фестивалю, офіційно відкрилося для відвідування раніше. Відвідувачам пропонують помилуватися цвітінням близько 50 сортів тюльпанів. Щороку власники поля поповнюють колекцію новими сортами з Нідерландів. Ціна за вхід на тюльпанове поле така ж, як і торік: для дітей до 6-ти років – безкоштовно, від 6-ти років – 20 грн, для дорослих – 30 грн.

Днями світлинами із буковинського тюльпанового поля поділилася на своїй сторінці у Facebook відома грузинська співачка Ніно Катамадзе.

ТЮЛЬПАНИ1
тюльпани.jpeg2
В тему

Discussion about this post