Як накачати потужні м’язи на робочому місці

Бракує часу або грошей, щоб ходити в спортзал? Нічого страшного: займатися фізкультурою можна, не встаючи з робочого місця.

Отже, які вправи можна виконувати сидячи прямо на робочому місці для схуднення боків, живота, зміцнення сідниць, преса, живота і спини? Давайте разом подивимося на список цих вправ.

Шия і плечі

Будь-яке тренування повинне починатися з розминки. Випрямляємо спину і робимо кілька кругових рухів головою справа наліво, потім – у зворотну сторону. Після чого виконуємо нахили голови вперед, назад, вліво і вправо. Не перестарайтеся: надмірне закидання голови на груди перевантажує хребет.

Як накачати потужні м'язи на робочому місці - фото 242858

Як накачати потужні м’язи на робочому місці

Виконайте 3 підходи по 7-10 разів. Далі, з прямою спиною і напруженими руками, піднімаємо плечі вгору, максимально відводимо назад і опускаємо вниз. У вас повинні вийти кругові рухи плечима. Рекомендується виконувати 3 підходи по 10 разів. Ця вправа добре розминає плечовий відділ хребта і руки, які перебувають у напрузі при роботі за комп’ютером.

Сідниці і прес

Спочатку на секунду напружте м’язи живота, потім розслабте. Потім ту ж процедуру виконайте з великими сідничними м’язами. Повторюй 30 разів. Ну а якщо бос не на жарт розійшовся вичитувати ваш колектив за недоліки, виконайте вправи по 50 разів :) Теж спалите калорії і зміцните м’язи. Це реально прокачує згадані м’язи.

Бедра

Ця вправа сподобається всім жінкам, адже вона допомагає відкоригувати лінії і контури стегон. Сидячи на стільці, добре упріться долонями в сидіння. Долоні розташуйте у середини стегна. Починайте розводити коліна, максимально напружуючи ноги, а руки при цьому виконують функцію опору. Розведені коліна утримуйте 5-7 хвилин, потім зведіть ноги назад. Повторіть вправу 20 разів. Ця вправа працює із зовнішньою стороною стегна. Щоб зміцнити внутрішню, поставте руки, стиснуті в кулаки, між колінами на рівні середини стегна.

Трохи розведіть руки в сторони, уникаючи їх зіткнення, при цьому зводьте коліна. Повторіть вправу 20 разів. Але і це ще не все. Для того, щоб розім’яти передню сторону стегна, по черзі випрямляйте ліву і праву ногу так, щоб ноги були паралельні підлозі.

Верхні обертання

Початкове положення як в попередній вправі. На видиху – залишаючи таз нерухомим, повертаємо на стільці груди і голову вправо (немов хочемо когось розгледіти за правим плечем). На вдиху повертаємося у вихідну позицію. На видиху повторюємо обертання в іншу сторону. Повторюємо 10-50 разів в кожну сторону. Разом з опрацюванням косих м’язів живота вправа знімає важкість у спині. Ефект від цієї вправи буде помітний вже через кілька тижнів.

Як накачати потужні м'язи на робочому місці - фото 242861

Як накачати потужні м’язи на робочому місці

Талія і живіт підтягнуться, м’язи живота зміцніють і, можливо, вже проявляться візуально. Для досягнення максимального ефекту фітнес-тренери рекомендують робити цей комплекс на роботі щодня – через кожні 1-2 години.

Підйоми на носочках

Це ідеальна вправа для того, щоб розігнати потік крові по судинах після довгого сидіння на одному місці без руху. Також добре вона діє на роботу і тонус литкових м’язів і допомагає поліпшити рівновагу. Ну, кому б не хотілося похвалитися сексуальними, підтягнутими литками на високій шпильці? Все, що потрібно це стати позаду стільця, тримуючись руками за спинку (або біля стіни, тримаючись за неї) і повільно піднятися на носочки, потім обережно опустити п’яти на підлогу. Так повторювати 10-20 разів для початку. Поступово навантаження можна збільшити. Власне кажучи, це вправу можна проробляти і сидячи за робочим столом, поки працюєте. Так буде менш ефективно, але теж принесе позитивні результати, не давши крові застоятися.

Грудні м’язи

Сядьте на край стільця, випряміть спину і обхопіть руками підлокітники крісла так, щоб лікті і кисті опинилися на їх зовнішній поверхні. Тепер акуратно стискайте лікті, намагаючись підтягти підлокітники до себе. Тільки не перестарайтеся, інакше доведеться відповідати за зламане крісло. Зробіть 15-20 разів цю вправу, утримуючи напругу по 5-6 секунд.

Як накачати потужні м'язи на робочому місці - фото 242862

Як накачати потужні м’язи на робочому місці

Руки

Руки теж можна накачати в офісних умовах. Наприклад, за допомогою стопки документів або книги – одним словом, важкого предмета, який можна буде використовувати замість гантелей. Ще один спосіб – витягніть руку збоку так, щоб вона була паралельна підлозі, стисніть долоню в кулак і крутіть його, намагаючись не рухати самою рукою. Повторіть рух в обидва боки близько 20 разів.

Як накачати потужні м'язи на робочому місці - фото 242860

Як накачати потужні м’язи на робочому місці

Потім повторіть на іншу руку. Наостанок, не забувайте про найпростіші способи розминки: покрутіть головою в різні боки, не засиджуйтеся багато годин перед комп’ютером, постарайтеся підніматися і спускатися в офіс не на ліфті, а за допомогою старих-добрих сходинок.

Фітнес-хотьба

Дослідження показали, якщо просто стояти або ходити протягом п’яти хвилин кожні півгодини восьмигодинного робочого дня, доросла людина може спалити в середньому більше 2500 калорій за один місяць. Ходьба і підйом по сходах корисні. Але знову ж таки, повертаючись до балансу, пам’ятайте: навіть якщо ви займаєтеся в залі три рази на тиждень фітнесом – це всього лише три години.

Щоб збільшити витрату калорій, ходіть по сходах, бігайте, катайтеся на ковзанах, намагайтеся не лежати на дивані, а активно рухатися. Рух це життя!

В тему

Discussion about this post