Рятувальники зробили попередження для українців

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій попередили про наслідки потепління на території України.

У ДСНС наголосили, що сьогодні, 12 квітня, ускладнення погодних умов очікується у Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Закарпатській, Чернівецькій областях, де очікуються пориви вітру до 15-20 м/с, а також періодичні грози.

Також рятувальники попереджають про те, що 12-13 квітня у річках Волинської, Рівненської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей знову збільшиться рівень води, що призведе до затоплення доріг та будівель.

За даними УкрГідрометцентру, 12-13 квітня у Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській та Вінницькій областях утримається п’ятий надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Дуже високий рівень також залишиться у Києві.

Шановні громадяни! Служба порятунку наголошує на суворому дотриманні правил пожежної безпеки! Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню! – наголошують у ДСНС.

В тему

Discussion about this post