Репортерки ВВС вийшли в ефір оголеними

Двоє журналісток ВВС – Кет Гарборн і Дженні Ейлс – провели радіоефір оголеними.

Журналістки хотіли перевірити, як це відіб’ється на дискусії про зовнішній вигляд під час радіопередачі на BBC Radio Sheffield, у якій вони є одночасно репортерками та ведучими.

У проекті 10 випусків, один із яких присвячений тілу та статевій ідентичності. «Це дуже незвично і дискомфортно, але так ми всі рівні», – поділилися враженнями в прямому ефірі Ейлс і Гарборн.

Репортерки ВВС вийшли в ефір оголеними - фото 240708

Дженні Ейлс уточнила, що ідея роздягнутися виникла у її колеги. «Коли Кет це придумала, я змусила її це зробити. Я подумала, що це геніально і сміливо – бути голими», – розповіла Ейлс. Радіоведучі розповіли, що тема ефіру була для них дуже особистою, адже їм обом по 30 і вони витрачають багато часу на догляд за своїм тілом. Кет Гарборн додала, що їй було важко роздягнутися, але тепер вона почувається сильнішою і щасливішою.

Репортерки ВВС вийшли в ефір оголеними - фото 240709

«Це таке гаяння часу – постійно думати, чи твоє тіло в порядку», – сказала Кет. Завдяки ефіру багато інших дівчат розповіли про свої комплекси, пов’язані із зовнішністю. Найчастіше обговорювалися теми, пов’язані з дієтами та невпевненістю щодо зовнішнього вигляду.

В тему

Discussion about this post