Експерти iFixit спростували один з міфів про Apple

Фахівці порталу iFixit, що спеціалізуються на ремонті гаджетів, заявили, що Apple ніяк не обмежує роботу своїх пристроїв після звернення в неавторизовані сервісні центри.

Зазначимо, що минулого тижня у деяких власників iPhone 8 після оновлення до iOS 11.3 екран перестав реагувати на дотики, що зв’язали з неофіційною заміною дисплея.

Два роки тому власники iPhone з неофіційно заміненим сканером відбитків пальців Touch ID зіткнулися з помилкою Error 53, а через рік подібна проблема сталася з екранами iPhone 7. В обох випадках вважалося, що Apple таким чином виступає проти неавторизованих сервісних центрів. Насправді компанія в кожному з цих випадків випустила оновлення, які вирішили проблеми.

Експерти iFixit спростували один з міфів про Apple - фото 241278

У iFixit вважають, що проблеми з акумуляторами, екранами й авторегулюванням яскравості, що з’явилися після виходу iOS 11.3, є винятково програмними й будуть виправлені.

Ми визначили причину проблеми з акумуляторами в iOS 11.3 і в найближчому майбутньому зможемо запропонувати елементи живлення, які будуть повністю підтримувати функцію Battery Health. Те ж саме стосується проблеми з сенсорним екраном, яка усунена на нових дисплеях і навіть може бути виправлена ​​на старіших екранах з оновленням ПЗ, – відзначили експерти iFixit.

В тему

Discussion about this post