Трамп жорстко звинуватив Обаму у дискредитації

Американський президент Дональд Трамп вкотре нагадав про вибори у США, на яких переміг, звинувативши Барака Обаму в умисній дискредитації.

Президент США Дональд Трамп висунув звинувачення до свого попередника-демократа Барака Обами щодо того, що він навмисно намагався підірвати його імідж під час передвиборної компанії. Також республіканець не обійшов увагою і свого опонента та виборах, обізвавши Хіларі Клінтон «шахрайкою Х».

«Чому задовго до листопадових виборів адміністрація Обами почала розслідування кампанії Трампа (при тому, що доказів неправомірних дій було нуль)? Хотіли дискредитувати, щоб шахрайка Х змогла перемогти? Більше, ніж Вотергейт! До того ж, Обама нічого не зробив щодо російського впливу», — заявив Трамп на своєму профілі у Twitter, зібравши понад 106 тисяч вподобань та 52 тисячі коментарів.

Why did the Obama Administration start an investigation into the Trump Campaign (with zero proof of wrongdoing) long before the Election in November? Wanted to discredit so Crooked H would win. Unprecedented. Bigger than Watergate! Plus, Obama did NOTHING about Russian meddling.

В тему

Discussion about this post