У Нью-Йорку відкрили заклад для денного сну

У Манхеттені з’явився заклад, де офісні працівники можуть відпочити під час обідньої перерви. Щоправда, 30 хвилин сну обійдуться в 10 доларів США.

Nap York працює 24 години на добу, і тут можна не тільки подрімати під час обідньої перерви, а й перекусити, позайматися йогою і, навіть, попрацювати. У закладі також є коворкінг.

Півгодинний відпочинок у спеціальній капсулі для сну обійдеться в $ 10, але час перебування в ній не обмежений.

Інтер’єр Nap York оформлений у спокійній колірній гамі з використанням натуральних матеріалів. А живі рослини та м’яке освітлення створюють атмосферу спокою й умиротворення. На думку творців закладу, саме цього потребують жителі Нью-Йорка.

Наша філософія проста: велнес (добре самопочуття) – невіддільна частина здорового способу життя та досягається завдяки усвідомленим рішенням, зробленим на свою користь. Ми вважаємо, що якісний відпочинок необхідний для підтримки хорошого здоров’я. Кращий ти – це ти, коли добре відпочив, – написано на сайті Nap York.

Nap York відкрився в лютому, і його вже відвідало понад 1000 осіб. Стейсі Вероріч, директор з маркетингу закладу, говорить, що більшість їх клієнтів – це клерки, що працюють поблизу. Але простір також популярний серед пасажирів, чиї автобуси та потяги затримуються (Nap York розташований поруч з двома важливими транспортними вузлами – Penn Station і Port Authority).

Попри шалений ритм життя в Нью-Йорку і трудоголізм більшості його жителів, психологи наполягають на необхідності іноді сповільнюватися і відпочивати. Навіть півгодинний сон під час робочого дня підвищує енергійність і продуктивність людини, а також робить її більш стійкою до стресів.

В Nap York запевняють, що вони ретельно стежать за чистотою і міняють постільну білизну після кожного відвідувача. Наразі в закладі сім спальних місць, але з огляду на зростання попиту власники планують збільшити їх кількість до 30 вже до середини квітня.

В тему

Discussion about this post