Екс-учасник DZIDZIO випустив драйовий ремікс на популярну українську пісню

У рамках свого сольного проекту колишній учасник DZIDZIO ді-джей Julik (Назар Гук) випустив ремікс на запальну пісню «Катерино» колоритного закарпатського гурту ROCK-H. Послухайте його просто зараз!

Розпочати свою сольну кар’єру Julik вирішив із хітового треку «Катерино» гурту ROCK-H. «Ця пісня сподобалася мені найбільше, вона запам’ятовується, приспів дуже швидко лягає в голову. Вирішив не вигадувати велосипед – і зробив «Катерино» у стилі хаус. Так, щоб цей ремікс міг грати всюди», – розповів екс-клавішник гурту DZIDZIO.

Додатковим – навіть особистим – аргументом зробити ремікс саме на «Катерино» для Julik став той факт, що його дружину звуть Катею.

Учасникам гурту ROCK-H ремікс їхнього хіта теж припав до душі. «Я дуже радий, що пісня «Катерино», яка вийшла торік, знайшла своє продовження у такому фірмовому реміксі, – каже лідер групи Віктор Янцо. – Послухавши його, ми зразу вирішили змонтувати ще й нове відео із матеріалів до кліпу на цю пісню». Зацініть результат співпраці гурту ROCK-H і ді-джея Julik!

ROCK-H – Катерино (Julik Official Remix) – слухати онлайн:

В тему

Discussion about this post