Apple представить новий 13-дюймовий ноутбук

Джерела запевняють, що в червні Apple випустить зовсім новий 13-дюймовий MacBook початкового рівня, який буде дешевше, ніж нинішній 12-дюймовий MacBook.

Новинка отримає екран Retina, роздільною здатністю 2560×1600 з щільністю 226 PPI.

Якщо вірити джерелу, 13.3-дюймовий ноутбук можуть показати на літній презентації WWDC 2018 у липні. Пристрій буде коштувати, орієнтовно, 999 доларів. Тобто, ноутбук буде дешевше, ніж нинішній 12-дюймовий MacBook, вартість якого становить 1299 доларів.

Apple представить новий 13-дюймовий ноутбук - фото 232777

Ресурс Digitimes стверджує, що Apple може знизити ціну новинки завдяки використанню дисплеїв виробництва LG Display. Раніше в якості постачальника був обраний китайський виробник, проте від його послуг корпорації довелося відмовитися.

Як повідомляється, 13-дюймовий MacBook почнуть масово виробляти в кінці травня. Таким чином, вже цього літа всі ноутбуки Apple можуть отримати Retina-матриці.

У звіті явно згадується продукт як 13-дюймовий MacBook, а не MacBook Air, хоча минулого тижня аналітики компанії KGI повідомили, що в цьому році Apple зробить більш дешевий 13-дюймовий MacBook Air. Проте, можливо, що обидва аналітика в кінцевому рахунку говорять про один і цей самий продукт.

В тему

Discussion about this post