Саакашвілі вивезли на літаку, що належить офшорній компанії Порошенка, — нардеп

Народний депутат Ігор Луценко заявив, що лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі вивезли з України до Польщі чартерним літаком, який нібито належить офшорній компанії, пов’язаній з президентом Петром Порошенком.

Про це він написав  у facebook.

«Саакашвілі був вивезений до Польщі чартерним рейсом, який виконав літак Beechcraft Premier I, бортовий номер UR-USA. Власником цього літака є офшорна компанія з Панами Sky Center Holding Corp., яка належить (барабанний дріб) Петру Олексійовичу Порошенку», — написав Луценко.

Водночас, у відкритих джерелах підтверджень заяви Луценка немає. У базі даних компаній світу opencorporates.com серед власників Sky Center Holding Corp. ім’я президента, або наближених до нього осіб відсутнє.

Згідно з даними сайту flightradar24.com, літак Raytheon 390 Premier з бортовим номером UR-USA востаннє здійснював рейси 8 лютого між Києвом та Одесою.

 

В Адміністрації президента також спростовують інформацію про те, що чартерний літак, яким вивезли з України до Польщі Міхеїла Саакашвілі, належить офшорній компанії, пов’язаній з президентом Петром Порошенком.

В тему

Discussion about this post