Луценко: У Миколаєві затримано замглави фракції «Опоблоку» в міськраді

У Миколаєві затримано кількох чиновників і заступника керівника фракції «Опозиційний блок» Ігоря Копійку за підозрою у розкраданні бюджетних коштів.

Про це генральний прокурор Юрій Луценко повідомив у facebook.

«Сьогодні ввечері в Миколаєві поліцією та прокурорами затримано на гарячому членів злочинної організації, керівником якої є заступник голови фракції «Опозиційний блок» Миколаївської міської ради Копійка І.М. за участі свого сина Копійки М.І., помічника, двох керівників підконтрольних йому підприємств у сфері ЖКГ», — написав він.

«Ця організація систематично протягом 2016-2017 років здійснювала розкрадання бюджетних коштів. У грудні 2017 року члени ОЗУ, намагаючись приховати свою злочинну діяльність, були викриті на передачі хабаря у сумі 250 тисяч гривень співробітнику прокуратури, який завчасно повідомив про це своє керівництво», — пояснив генпрокурор.

Загалом, за його словами, на даний час затримано 5 учасників злочинної групи.

«Хай присниться їм мультик», — написав Луценко, очевидно, натякаючи на лідера миколаївського злочинного угруповання Михайла Титова на прізвисько «Мультик», якого разом з іншими 4 особами було затримано 29 серпня минулого року. Тоді суд обрав їм запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права застави.

В тему

Discussion about this post