Благодійників київщини вперше нагородять на регіональному конкурсі «Благодійна Київщина — 2017»

На початку 2018 року вперше у Київській області стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2017», який 6 років поспіль проводить Асоціація благодійників України. На Київщині регіональний конкурс проводить Асоціація благодійників спільно з членами Асоціації та партнерами в області.

Для організації регіонального конкурсу були сформовані керівні органи. Регіональний оргкомітет очолив Почесний президент громадської організації «Творці історії» Дмитро Костирко, в оргкомітет увійшли Анна Ісламова та Олена Костирко; головою Наглядової ради регіонального конкурсу стала голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова, у Наглядовій раді: Володимир Демчак та Дмитро Капустін; Ділову Раду  очолила видавець People IN, телеведуча Анастасія Рагімова; голова Медіа ради – телеведуча телеканалу ZIK Лейла Мамедова.

Асоціація благодійників та керівні органи «Благодійної Київщини – 2017» прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок вперше визначить у 2018 році переможців і лауреатів Конкурсу окремо по Київщині. Вшанування відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться двічі: на урочистій церемонії «Благодійна Київщина» (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2017» 22 березня 2018 року у м. Києві.

Запрошуємо  доброчинців, меценатів, волонтерів, їхніх партнерів номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна». У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2017 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017»: [email protected] до 15 лютого 2018 року. Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможця і лауреатів конкурсу.

Заповнюючи заявку обов’язково вкажіть номіннацію у якій хочете взяти участь (номінанти можуть подаватись до кілька номінацій, якщо сфера діяльності цьому відповідає) . У цьому році існує 15 основних, 3 індивідуальні та 3 спеціальні номінації.

Основні колективні номінації:

 1. Благодійність великого бізнесу.
 2. Благодійність середнього бізнесу.
 3. Благодійність малого бізнесу.
 4. Корпоративна благодійність.
 5. Колективне волонтерство.
 6. Всеукраїнська благодійність.
 7. Регіональна благодійність.
 8. Благодійність в охороні здоров’я.
 9. Благодійність в освіті та науці.
 10. Благодійність в культурі та мистецтві.
 11. Благодійність в соціальній сфері.
 12. Благодійність в захисті України.
 13. Благодійність неурядового сектору.
 14. Молодіжна та дитяча благодійність.
 15. Благодійна акція.

Індивідуальні номінації:

 1. Громадянська благодійність.
 2. Меценат року.
 3. Волонтер року.

Спеціальні номінації:

 1. Народний благодійник.
 2. Благодійність у медіа.
 3. Допомога з-за кордону.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 067-164-04-11; e-mail:[email protected], сайт: http://blagoukraine.org/  (Асоціація благодійників України) та до Голови оргкомітету «Благодійна Київщина – 2017» Дмитра Костирка, контакти:  тел.: (093) 758-46-14,  e-mail:  [email protected].

В тему

Discussion about this post