КНДР заявила про невідворотність війни на Корейському півострові

Масштабні військові навчання а також погрози США і Південної Кореї щодо превентивної війни проти КНДР зробили спалах війни на Корейському півострові «встановленим фактом».

Про заявили в МЗС Північної Кореї, з посиланням на державне агентство КНДР KCNA, повідомляє  Рeople.in.ua з посиланням на  Reuters.

Представник МЗС Північної Кореї також звинуватив США «конфронтаційних войовничих» заявах, що штовхають півострів на межу війни.

«На даний момент залишається питання: коли спалахне війна?», — заявив він.

«Ми не хочемо війни, але не будемо ховатися від неї», — додав північнокорейський дипломат.

На початку цього тижня США і Південна Корея на тлі загрози з боку КНДР розпочали найбільш масштабні навчання військово-повітряних сил.

«Останнім часом, коли США проводять найбільші в історії спільні військово-повітряні навчання в районі Корейського півострова, спрямовані проти КНДР, високопоставлені американські політики допускають одне за одним войовничі заяви, що викликає тривогу», — заявили в МЗС КНДР.

«Ці ворожі войовничі заяви не можуть розглядатися ніяк інакше, як попередження про те, що ми повинні готуватися до війни на Корейському півострові», — заявили у відомстві.

В тему

Discussion about this post