Як 6-річний хлопчик потрапив у список Форбс (ВІДЕО)

До списку найбагатших людей у Forbes увійшов 6-річний хлопчик-мільйонер, який заробив 11 мільйонів доларів, повідомляє  Рeople.in.ua з посиланням на 24 канал.

Дитині вдалося розбагатіти завдяки YouTube каналу, який назвали Ryan ToysReview. Батьки маленького мільйонера Раяна записували відео, на якому малюк розпаковував іграшки та грався ними.

Ідея про створення каналу в YouTube з’явилась після того, як Раян переглянув кілька відео з дітьми, які гралися потягом з відомого мультфільму «Томас і друзі». Дитині особливо подобались записи від EvanTubeHD і Hulyan Maya. Згодом Раян захотів теж мати такі відео, тому його мама зняла перший 15-хвилинний ролик.

Одного разу він запитав мене: «Чому мене нема на YouTube, якщо інші діти там?» Тому ми вирішили, що можемо це зробити. Ми взяли його (Раяна – ред.) до магазину, щоб він вибрав свою першу іграшку. Здається, то був набір поїздів від Lego. З цього все почалося,
– згадує мати маленького мільйонера.

Батьки Раяна не просто підтримували дитину у втіленні мрії, але й допомагали йому гратись, розпитували сина про іграшки та оцінювали переваги та недоліки моделей.

Перші відео, викладені на Ryan ToysReview у 2015 році, не мали успіху. Однак через рік у Раяна з’явились понад мільйон підписників. Наразі хлопчик має неабияку популярність. Кожне його відео має успіх, збираючи щонайменше мільйон переглядів, а кількість підписників збільшилась до 10 мільйонів.

Люди з усього світу залишають відгуки на сторінці маленького блогера. Один із прихильників Ryan ToysReview зазначив, що його син, який страждає від аутизму, завдяки таким відео почав говорити. Відтак мама юного блогера покинула викладацьку діяльність та присвятила весь свій час зніманню та монтуванню відео.

Одне із відео Раяна

В тему

Discussion about this post