За блокування телеканалу NewsOne розплачуватиметься суспільство, -Найем

Нардеп  Мустафа Найєм розкритикував блокування телеканалу NewsOne у Києві. Водночас політик зазначив, що йому не все подобається на цьому телеканалі.

Про це Найєм написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє  Рeople.in.ua.

«Мені не все подобається на телеканалі NewsOne. Не подобаються його власники, їхні політичні погляди і цинізм, із яким вони переписують історію, граючи на емоціях і стереотипах мільйонів розчарованих і таких, що втратили орієнтир, глядачів», – написав нардеп.

Водночас він наголосив, що це його особисті проблеми. Найєм зазначив, що як громадянин і політик він може і буде боротися з цим, висловлювати свої погляди і доносити інші погляди всіма доступними методами: «Але блокувати ЗМІ – це не вихід».

За це будуть платити не власники NewsOne, які зараз тільки заробляють очки, виставляючи себе жертвами, а всі ми – як суспільство і післяреволюційна країна. І це не чистоплюйство, а елементарна логіка,
– наголосив політик.

При цьому він зазначив, що натомість варто блокувати перевіряючі органи, «які за три роки так і не встановили джерела фінансування більшості медіа в країні».

Найєм також висловив підтримку журналістам телеканалу NewsOne.

Нагадаємо, що 3 грудня у Києві невідомі активісти мішками заблокували територію телеканалу NewsOne. Згодом стало відомо, що протестувальниками є члени партії «Братство». За словами активістів, вони блокуватимуть телеканал до тих пір, поки власник NewsOne, колишній «регіонал» Євген Мураєв не попросить вибачення за те, що назвав Євромайдан «державним переворотом».

 

В тему

Discussion about this post