Автомобіль прокурора підірвали у Дніпрі

4 грудня в Дніпрі поблизу будівлі Амур-Нижньодніпровського районного суду невідомі підірвали автомобіль Mercedes, який належить місцевому прокурору.

Як повідомляє ТСН, чоловік приїхав до суду на засідання, на якому виступав стороною обвинувачення у справі щодо упійманих на хабарі поліцейських.

Дніпро, суд, прокурор, вибух
Прокурор на суді був стороною обвинувачення щодо справи отримання хабаря правоохоронцем

Зазначається, що одразу після вибуху машина загорілася та у підсумку зазнала суттєвих пошкоджень, хоча рятувальники оперативно зуміли ліквідувати займання.

Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. На місці події працювали вибухотехніки, які з’ясовують причини вибуху. За попередніми даними, вибухнула граната.

Дніпро, суд, прокурор, вибух
Детонація сталася, коли прокурор перебував у суді

У поліції Дніпропетровської області факт події підтвердили, передає УНІАН.

У прес-службі прокуратури Дніпропетровської області своєю чергою зауважили,що загоряння автомобіля відбулося в той час, коли його власник, співробітник обласної прокуратури, перебував у приміщенні суду.

Дніпро, суд, прокурор, вибух
За попередніми даними, невідомі підірвали авто гранатою

«Погрози йому не надходили. Справи він вів різні, різні категорії справ. Він – досить досвідчений співробітник, вів досить складні справи. Він не постраждав», – зазначив начальник слідчого відділу прокуратури Дніпропетровської області Сергій Лисаченко.

В тему

Discussion about this post