На Закарпатті «швидка» не врятувала чоловіка

Чоловік помер у лікарні, медики не рятували та і ліків не було. Родина 52-річного Ігора Усова звинувачує медперсонал Виноградівської лікарні у недбальстві, повідомляє   Рeople.in.ua.

Журналісти «Вікна-Новини» розповідають, чоловіка покинули з інфарктом, а дружина намагалася самотужки робити масаж серця, але це не допомогло. У колі медиків, які збіглися на крики родичів, чоловік і помер.

— Був тільки черговий лікар терапевт, кардіолога і реаніматолога вони не викликали, сказали, що треба почекати і зробити другий раз кардіограму. Посилали мене за ліками, — розповідає дружина померлого Інна Усова.

Коли прийшла з аптеки жахнулась, її чоловік бився у конвульсіях, а поруч не було жодного медика. Жінка сама кинулась рятувати Ігора.

23-річний син бігав по лікарні в пошуках лікаря. А згодом неспішно зайшов реаніматолог.

— Син почав кричати де ви були, а він сказав чого ви кричите. Я кажу як я можу не кричати, як людина помирає. Він почав перевіряти пульс, після того як я зробила закритий масаж серця і сказав «вроді нормалізувалося». Згодом я зайшла через 5 хвилин, мені сказали, що він помер, — каже пані Інна.

Що на це відповіли лікарі? Дивіться у сюжеті нижче:

В тему

Discussion about this post