За 5 років використання електромобіля можна зекономити 600 тис. грн.

Для частого використання купувати електромобіль вигідніше, ніж звичайне авто з ДВЗ. За 5 років економія від експлуатації електрокара може становити 600 тисяч грн, повідомляє  Рeople.in.ua.

Як передає Сегодня, про це заявив керівник проектного офісу з розвитку інфраструктури ДТЕК Ігор Ковальов.

«Стартова ціна електромобіля вища. Однак якщо він використовується інтенсивно, наприклад, в автопарку великої компанії, то нижчі експлуатаційні витрати з лишком перекривають цю різницю. При пробігу 200 тис. км, який в корпоративних автопарках досягається всього за 5 років, витрати на зарядку електромобіля будуть в 10 разів меншими, ніж на покупку бензину для авто з ДВЗ. Технічне обслуговування електромобіля також дешевше. Тож, за нашими розрахунками, економія при експлуатації електромобіля за 5 років може становити 600 тис. грн.»

За словами експерта, масовий перехід на електромобілі стримують обмежений запас ходу цих автівок і слабка зарядна інфраструктура. Зокрема в Україні не вистачає швидкісних зарядних станцій потужністю 50 кВт. Їх поява сприятиме розвитку електротранспорту, появі нових моделей електромобілів та зниженню їх вартості.

 

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
В тему

Discussion about this post