У будівлю КМДА прорвалися десятки протестуючих

У будівлю Київської міської державної адміністрації увірвалися кілька десятків протестувальників.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, люди вимагають вирішити питання із земельними ділянками, щоб відновити заморожене будівництво їхніх будинків, повідомляє  Рeople.in.ua.

Депутати Київради під час консультацій з учасниками протесту запропонували поставити їх питання на розгляд Київської міської ради як позачергове. Активісти пройдуть в зал сесійних засідань.

Крім того, є інформація як мінімум про одного постраждалого в результаті тисняви. Потерпілому вже надають медичну допомогу.

Незабаром учасники протесту покинули будівлю КМДА, оскільки депутати погодилися розглянути сьогодні їх вимогу.

Основну частину протестувальників становили мешканці та вкладники ЖК Перлина Троєщини, а також вкладники інших «об’єктів Войцехівського».

Генеральна прокуратура України в кінці жовтня 2016 завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо скандального забудовника Анатолія Войцехівського. Він був затриманий 15 липня 2016 року за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму 12,5 млн грн, створенні організованої злочинної групи і один їх злочини.

Печерський райсуд Києва обрав Войцехівскому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з визначенням застави в розмірі 14 млн грн, після внесення якої він повинен має перебувати за місцем свого фактичного проживання.

В тему

Discussion about this post