Відбулася зустріч директорів шкіл-партнерів міжнародної ініціативи «Школи: партнери майбутнього» (PASCH)

Нещодавно у Посольстві Федеративної Німеччини в Києві відбулася щорічна зустріч директорів шкіл-партнерів ініціативи PASCH («Школи: партнери майбутнього»). Захід відбувся в рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018, що офіційно розпочався в Україні на початку осені, повідомляє  Рeople.in.ua.

 

15 учасників зустрічі підписали договори щодо продовження співпраці між школами-партнерами PASCH і Goethe-Institut в Україні. Крім того до мережі партнерських шкіл приєдналися Ліцей інформаційних технологій при Дніпровському Національному Університеті ім. Олеся Гончара. Почесними гостями таспівдоповідачами заходустали Директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН УкраїниКононенко Юрій Григорович, головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Коваленко Оксана Ярославівна, Керівник відділу культури, освіти та національних меншин Посольствa Федеративної Республіки Німеччина в КиєвiСебастьян Ґроміґ та директорка Goethe-Institut в Україні Беате Кьолер.

Ініціатива PASCH об’єднує у всесвітню мережу понад 1800 шкіл, де німецьку мову вивчають за допомогою інноваційних підходів. Загалом Goethe-Institut опікується понад 550 школами PASCH у понад ста країнах світу.

Перед початком церемонії підписання договорів між PASCH-школами і представниками Міністерства освіти і науки України відбувся круглий стіл на тему «Нова українська школа». Зокрема, Директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Кононенко Юрій Григорович деталізував такі аспекти, важливі для нової української школи, як широка автономія шкіл, нові можливості щодо поєднання вивчення іноземних мов та інших предметів у школі. Під час круглого столу освітяни мали можливість поставити та отримати відповіді на важливі запитання, які стосуються як системи освіти в цілому, так і управління школою, що дасть можливість у найближчому майбутньому змінити її, зробивши її більш якісною, відкритою і прозорою.

2017.11.17_Kiew_Deutsche Botschaft_Unterzeichnung PASCH-Verlängerungen_Gruppenbild mit Ehrengästen_FotoAnnaPutilina_0093 (1)

2017.11.17_Kiew_Deutsche Botschaft_Unterzeichnung PASCH-Verlängerungen_Beate Köhler mit Nelia Pogrebna_FotoAnnaPutilina_9935 - копия2017.11.02_Kiew_Deutsche Botschaft_Unterzeichnung PASCH-Verlängerungen_Neue Schule Dnipro_FotoAnnaPutilina_9888 - копия

В тему

Discussion about this post