Убивці Шеремета досі не встановлені – Князєв

Слідство не встановило злочинців, які підірвали автомобіль із журналістом Павлом Шереметом улітку 2016 року.

Про це розповів глава Нацполіції Сергій Князєв в інтерв’ю «Громадському«, повідомляє  Рeople.in.ua.

Крім того, Князєв пояснив, що правоохоронці засекретили усі матеріали справи Шеремета, щоб вона не була темою для обговорення.

«Щоб це не було темою обговорення: а що слідчі зробили, а що не зробили. Тому що це не несе для суспільства позитивної інформації, це в першу чергу шкодить розслідуванню. Особи, які вчинили ці злочини, не затримані», — заявив глава Нацполіції.

Князєв додав, що фільм журналістів-розслідувачів «Слідства.інфо» та OCCRP про вбивство Павла Шеремета «дав новий поштовх» для слідчих.

«Ми назвали цю історію «робота над помилками». Фільм нам дав поштовх усунути ті помилки, які ми мали. А потім нас почали обвинувачувати в тому, що ми все засекретили. Ми навпаки постійно підтримуємо зв’язок з усіма учасниками цього проекту», — зазначив Князєв.

Як відомо, журналіст Павло Шеремет трагічно загинув від вибуху вранці 20 липня у центрі Києва, вбивці підклали вибухівку під автомобіль. Слідство схиляється до версії про професійні мотиви убивства, але ні організаторів, ні виконавців вибуху не встановило.

В тему

Discussion about this post