Трамп і Путін говорили про Україну

Президенти РФ та США Володимир Путін і Дональд Трамп говорили про Україну під час зустрічі у суботу, але розмова була «без деталей».

Про це заявив речник Путіна Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

«Україна звучала (на зустрічі Путіна і Трампа), констатувалося, що ситуація складна, але (детального) розмови не було», — заявив Пєсков.

Також він зазначив, що відсутність повноформатної двосторонньої зустрічі Путіна з Трампом було компенсовано множинними контактами на полях саміту АТЕС у Дананзі.

Раніше Путін заявив, що зустріч з президентом США не відбулася, тому що «відносини Росії і США не вийшли з кризи». Він підкреслив, що Москва зацікавлена ​​у тому, щоб перегорнути цю сторінку.

«Що стосується окремої зустрічі з Трампом, по-перше, це було пов’язано з графіком його роботи і з моїм графіком. І з таким формальностям протоколу, з якими нашим командам, на жаль, впоратися не вдалося», — сказав Путін,

«Ну, будуть покарані за це», — додав він.

Як зазначив Трамп у свою чергу, йому вдалося трохи поспілкуватися з Путіним на полях саміту у Дананзі. Зокрема він заявив, що знову запитав президента РФ, чи втручався він у вибори в США.

В тему

Discussion about this post