Слідство вважає навмисним вбивством загибель екс-журналіста та політологів у ДТП

Слідство вважає смерть чотирьох політологів та громадського діяча, які загинули у ДТП під Рівним 6 вересня, умисним вбивством. Про це свідчать дані постанови суду від 2 листопада, опублікованої в реєстрі судових рішень, повідомляє  Рeople.in.ua з посиланням на   “Прямий”.

Так, досудове розслідування встановило, що водій вантажного автомобіля DAF навмисне допустив зіткнення з автомобілем, у якому знаходилися політологи Олександр Маслак, Олексій Курінний, Олександр Ніканоров, Володимир Карагяур, а також секретар Ради донорів з питань децентралізації в Україні, колишній заступник глави Донецької військово-цивільної адміністрації Сергій Попов.

Крім того, слідство заявило про наявність ще одного підозрюваного у причетності до смертельної ДТП, і запросило у Печерського суду доступ до мобільних телефонів цього фігуранта справи і доступ до інформації мобільного оператора. Суд клопотання слідчого прокуратури задовольнив.

Нагадаємо, 6 вересня в автокатастрофі в Рівненській області при поверненні із Польщі загинули 5 осіб, колишній журналіст Володимир Карагяур та четверо політологів – Олексій Курінний, Олександр Маслак, Олександр Никоноров та Сергій Попов.

ДТП сталося на автодорозі “Київ-Варшава” поблизу села Масевичі, водій легкового автомобіля “OPEL Omega” (Карагяур) зіткнувся з вантажним автомобілем “DAF” (лісовоз).

Усі загиблі брали участь у конференції “Стратегія співпраці держав Міжмор’я в умовах гібридної війни”, що відбулася 5 вересня у Варшаві.

В тему

Discussion about this post