Німеччина надала небюрократичну допомогу після пожежі на складі боєприпасів у Калинівці

7 жовтня представники Посольства Німеччини та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ передали Державній службі України з надзвичайних ситуацій у Калинівці сто комплектів засобів індивідуального захисту (куртки, штани, шоломи, спецвзуття та рукавиці) для захисту працівників пожежної охорони при розмінуванні та майбутній ліквідації наслідків пожежі на площі у майже 320 квадратних кілометрів довкола складу боєприпасів поблизу Вінниці, в якому зайнялася пожежа.

Повідомляє Рeople.in.ua з посиланням на Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук подякував німецьким представникам та наголосив на тому, що Німеччина була єдиною країною, що негайно запропонувала допомогу. Тобіас Шрадер з Посольства Німеччини в Києві відмітив швидку та небюрократичну допомогу як ефективні та партнерські дії у надзвичайній ситуації. Він подякував усім, хто зробив цю швидку допомогу можливою та без вагань приймав рішення. Крістіан Пошман з GIZ підкреслив, що швидка допомога була можливою тільки через довгу та довірливу роботу між GIZ та ДСНС.

Детальнішу інформацію про діючий проект GIZ Ви знайдете тут: https://www.giz.de/de/weltweit/36591.html (німецькою мовою)

В тему

Discussion about this post