У Рівному чиновник намагався утекти з місця ДТП

Вчора ввечері у Рівному сталася ДТП за участю в.о. керівника другого відділу досліджень і розслідувань Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віктора Данюлюка. Після аварії Данилюк намагався втекти, але його затримали. Про це повідомляє керівник «Жіночої сотні» Ніна Скиба на своїй сторінці в Facebook, передає Рeople.in.ua.

«Такий собі пан Данилюк В. М., в.о. керівника 2-го відділу досліджень і розслідувань Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, коротше – АМКУ, скоїв ДТП, «влупив» перешкоду праворуч, тобто  авто, у якому перебували батьки з дитиною. Відразу спробував втекти, його зловили», — написала Скиба.

Вона також зазначила, що чиновник поводив себе вкрай неадекватно, кидався на людей і патрульних, коли ті під’їхали.

На місце ДТП приїхала поліція. Фото: facebook/Ніна Скиба

«На його крики і скачки навколо авто, збіглося піврайону автовокзалу. І, що зовсім не дивно, з зовнішніх ознак, дуже схоже було, що він перебував у стані сильного алкогольного або наркотичного сп’яніння. Людина звільняла все і всіх з посад, тобто вдававалася до погроз і говорила, що йому на все «пофіг». Отримав два протоколи за статтями 124 і 130″, — зазначила Скиба.

В тему

Discussion about this post