Протестувальники вимагають від Порошенка протягом 5 днів внести закон про Антикорупційний суд

Учасники акції під Верховною Радою вимагають від президента Петра Порошенка 5 днів робочих днів внести до парламенту законів про Антикорупційний суд та про імпічмент.

Про це у Facebook повідомив депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв, передає Рeople.in.ua.

«Ветерани Війни за Незалежність утворили військовий табір і дали чинному президенту 5 робочих днів на внесення до парламенту законів про Антикорупційний суд та про імпічмент. Радять не гратися з ними», — написав Соболєв.

21 жовтня на мітингу під Радою зібралося близько 150 людей, передає «Інтерфакс-Україна».

Зі сцени, яка розміщена на дорозі вулиці Грушевського в наметовому містечку, виступили учасники різних добровольчих батальйонів. Також збережена сцена на площі Конституції, але вже без акустики.

«Людина, яка представилася офіцером батальйону «Донбас» з позивним «Катана», зачитала вимоги до президента України Петра Порошенка: протягом 5 робочих днів, з понеділка, внести в парламент законопроект про імпічмент президента, а також про Антикорупційний суд», — йдеться в повідомленні.

Також учасники протесту направили на будівлю парламенту проектор, яким транслюють слайди із зображенням Міхеіла Саакашвілі, а також його «Плану порятунку України»,

Тим часом, правоохоронці перенесли кордон, який раніше був на перетині вулиць Грушевського та Садової, ближче до наметового табору.

В тему

Discussion about this post