Прокуратура провела обшуки у помешканні батька одного із нардепів БПП, – Луценко

Військова прокуратура здійснила обшуки у помешканнях 25 колишніх керівників банку «Капітал». Серед ймовірних причетних до справи Олександра Клименка – батько народного депутата від президентської партії.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко у Facebook, передає Рeople.in.ua.

Відомо, що злочинна схема діяла на незаконне виведення готівки через банк.

Злочинна схема так званих «податкових майданчиків» екс-глави Мінздоха О. Клименка використовувала банк «Капітал» для грошових перерахувань, направлених на незаконне відшкодування ПДВ та виводу готівки,
– зазначив Юрій Луценко.

Одним із керівників столичного відділення банку «Капітал» був батька нардепа від БПП. Генпрокурор не вказав, кого саме підозрюють у незаконних діях. Однак заявив, що нардеп опублікував допис про необґрунтованість звинувачень.

«Знаючи послідовну антикорупційну риторику цього народного депутата, викликає подив заява про невинуватість родича. Закон один для всіх. Родинні стосунки не можуть бути ні обтяжуючою ні реабілітуючою обставиною», – повідомив Юрій Луценко.

За інформацією ЗМІ, депутат Світлана Заліщук розмістила інформацію, в якій спростувала заяви щодо обшуків в її батька. Жінка наголошує, що її батько вже пенсіонер, проживає на Миколаївщини і не має жодного відношення до кримінальної справи ГПУ. Дії ж прокурорів нардеп розцінює «або як жахливий непрофесіоналізм, або як спробу дискредитації».

Сьогодні на сайті Генеральної прокуратури з’явилася інформація про проведення обшуків в мого батька в рамках провадження щодо банку «Капітал». Мій батько дійсно свого часу очолював один з філіалів банку «Капітал», але не має жодного відношення до справ колишнього керівника Мінітерства доходів та зборів Клименка,
– заявила Світлана Заліщук.

 

В тему

Discussion about this post