В Донецьку підірвали авто “віце-прем’єра ДНР” Тимофєєва “Ташкента”

У центрі окупованого Донецька вранці в суботу, 23 вересня, сталися два вибухи.
Про це повідомила російська інформагенція “Інтерфакс”, повідомляє  Рeople.in.ua.

Зокрема, офіційний сайт бойовиків “ДНР онлайн” повідомив, що о 8:30 на перетині проспекту Миру і вулиці Ульріха вчинено замах на так званого “заступника голови ради міністрів ДНР”, “міністра доходів і зборів” Олександра Тимофєєва.

Як відомо, Тимофєєв, позивний “Ташкент”, або Саша Ташкент, є одним із найближчих діячів в оточенні ватажка “ДНР” Олександра Захарченка, фактично “скарбником ДНР”.

“Як повідомляють джерела, за попередніми даними, загалом в результаті вибуху постраждали вісім осіб. Місце події оточене. На місці перебувають співробітники “силових відомств ДНР”.
За останніми даними, в прес-службі “міністерства доходів і зборів ДНР” не підтвердили, що Олександр Тимофєєв постраждав під час вибуху”, – ідеться на провідному сайті угруповання.

За іншими даними, оприлюдненими на сайтах “ДНР”, стан “міністра” Олександра Тимофєєва – важкий.

Російське агентство РІА “Новости” інформувало, що “герой ДНР” Олександр Тимофєєв госпіталізований “у критичному стані”.

За інформацією джерел “Новостей Донбасса” в угрупованні “ДНР”, для надання допомоги Тимофєєву викликані лікарі з російського Ростова-на-Дону.
Зазначається, що стан здоров’я “міністра” не дозволяє доставити його в Росію.

Як передають “Новости Донбасса”, один із ватажків бойовиків “ДНР” Павло Губарєв також заявив, що Тимофєєв доставлений в лікарню у важкому стані.
Він додав, що для замаху було задіяно спрямований вибух МОН-90.

За даними ЗМІ бойовиків, другий із вибухів був спробою замаху на “співака і військового кореспондента” Володимира Пшеничного, який зараз перебуває під охороною.

За повідомленням видання “Остров” з посиланням на пости місцевих жителів у сецмережах, нібито підірвали “міністерський” Lexus і ще одну машину.

“Новости Донбасса” пишуть, що ватажоу “ДНР” Олександр Захарченко посилив свою охорону після замаху на Тимофєєва.

В тему

Discussion about this post