Турчинов заявляє про дзвінок російських пранкерів від його імені Волкеру

Пранкер, назвавшись секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим, намагався розіграти спецпредставника Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером, повідомляється на персональному сайті Турчинова у суботу, повідомляє  Рeople.in.ua.

«Вчора від імені О. Турчинова російський пранкер намагався зв‘язатися зі Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером, але був викритий американським дипломатом. Останнім часом подібні провокації з боку пранкерів, які працюють під дахом російських спецслужб, почастішали. Їхня мета – спроба дезавуювати успіхи української влади на міжнародній арені», – йдеться у повідомленні.

Сам Курт Волкер наразі про такий інцидент не повідомляв і ніяк не коментував ситуацію.

Останнім часом їхні розіграші, пов’язані із дзвінками в Україну, стосуються справи колишнього очільника Одеської обласної адміністрації екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Запису розмови з Куром Волкером або будь-яких згадок про описаний на сайті Турчинова інцидент на YouTube та у Twitter конкретно цих пранкерів станом на зараз немає.

В тему

Discussion about this post