Порошенко і Трюдо зробили спільну заяву за підсумками зустрічі

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо і президент України Петро Порошенко під час зустрічі підтвердили міцні та тривалі зв’язки між Канадою і Україною та відданість подальшому поглибленню двосторонніх відносин.

Таку заяву сторони зробили за підсумками зустрічі в рамках «Ігор нескорених» в Торонто, в яких вперше беруть участь українські військовослужбовці, передає прес-служба Порошенка,  повідомляє  Рeople.in.ua.

Відзначається, що завдяки імплементації Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною, країни сподіваються активізувати двосторонню торгівлю в сільськогосподарській, інформаційно-технологічній, енергетичній та авіакосмічній сферах.

Також в заяві йдеться, що «Канада беззаперечно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України», не визнає анексію Криму і засуджує російську агресію на Донбасі.

«Канада продовжуватиме тиснути на Росію, в тому числі використовуючи наявні санкції, для того, щоб російська сторона поважала суверенітет та територіальну цілісність України й повністю виконувала Мінські домовленості», — наголошується в заяві.

Повідомляється, що Канада і надалі підтримуватиме просування України на шляху євроатлантичної інтеграції та запровадження і дотримання стандартів НАТО.

«Канада підтримує мету України досягнути взаємосумісності з НАТО до 2020 року, надаючи допомогу у формі тактичного тренування та стратегічного консультування», — відзначили в прес-службі.

Також Канада визнала «суттєвий прогрес, досягнутий Україною у справі реалізації реформ та запуску Стратегії сталого розвитку «Україна-2020».

В тему

Discussion about this post